Jak zwiększyć prowizję agencie/brokerze? : NAUCZ SIĘ PRACOWAĆ W SIECI JAK PROFESJONALISTA

https://zsf24.eu/

Wygrać, ponosząc straty w portfelu?

Pozwól Wujowi Samowi pomóc złagodzić ból — podziel się swoimi stratami! Szukaj strat, aby zrekompensować zyski i unikaj podatków. Możesz wykorzystać straty, aby zrekompensować nawet 3000 USD dochodu z wynagrodzenia.

Straty krótkoterminowe są najbardziej przydatne – w przypadku aktywów posiadanych krócej niż rok – ponieważ mogą zrekompensować krótkoterminowe zyski, które w innym przypadku byłyby opodatkowane nawet do 39,6%. Uważnie obserwuj swoje portfolio, aby działało; i okresowo sprawdzaj swoje podatki.

– Business Week

Networking daje dostęp do dodatkowych zasobów, umiejętności i wiedzy, które służą Twojemu klientowi. To nic innego jak poznawanie ludzi, rozwijanie relacji, a następnie utrzymywanie tych relacji. Pomimo całej ekscytacji związanej z technologią, musisz pamiętać, że nieruchomości to nadal sport kontaktowy. Wszystko, co mogą zrobić komputery, palmtopy, poczta elektroniczna i strony internetowe, to przyciągnąć potencjalnych klientów i nieco ułatwić papierkową robotę, ale ostatecznie zamknięta transakcja sprowadza się do budowania relacji z klientami. Musisz stanąć twarzą w twarz z potencjalnymi i obecnymi klientami, aby zbudować odnoszącą sukcesy praktykę na rynku nieruchomości. Znajdź takie miejsca jak poniższe, w których możesz poznać nowych klientów:

Spotkania izb handlowych

Twój kościół

Grupy społecznościowe

Grupy obywatelskie, takie jak Rotary czy Elks

Pole golfowe

Stowarzyszenia absolwentów

Nie zapominaj, że klientami nieruchomości mogą być profesjonaliści, tacy jak księgowi, prawnicy, planiści finansowi i inni, więc szukaj okazji do spotkań i nawiązywania kontaktów z nimi. Oto kilka pomocnych wskazówek dotyczących networkingu podczas spotkań:

Stań w pobliżu drzwi lub stołu z jedzeniem, aby pomieścić maksymalną liczbę osób.

Najpierw się przedstaw. Ludzie zakładają, że jesteś przyjazny, kiedy przejmujesz inicjatywę.

Uśmiech – to natychmiast przełamuje lody.

Przygotuj przemówienie w windzie.

Zaoferuj pomoc bez oczekiwania zwrotu. Druga osoba może chcieć poznać stan budynku na sprzedaż w swojej okolicy lub po prostu być ciekawa aktualnych stóp procentowych.

Miej pod ręką mnóstwo wizytówek, ale zawsze najpierw uzyskaj dane kontaktowe drugiej osoby.

Jeśli masz trudności z wymówieniem imienia, znajdź sposób, aby ułatwić to drugiej osobie. Na przykład, jeśli nazywasz się Shoefl ekey, możesz powiedzieć „tasuj e-klucz” i wykonać mały taniec z kluczami w dłoni, gdy to mówisz. Zaufaj mi, nie zapomną o tobie.

Kontynuacja po wydarzeniu z krótką odręczną notatką.

Jeśli obiecasz zadzwonić lub udzielić informacji, pamiętaj, aby to zrobić.

Zadawaj pytania dotyczące drugiej osoby. Jeśli jest coś, o czym ludzie lubią mówić, to są to oni sami.

Zbyt wielu agentów naraża się na niepotrzebną presję, myśląc, że muszą podkręcać interesy, gdziekolwiek się udają. Pamiętaj, że Twoim celem jest po prostu poznanie jak największej liczby osób. Chcesz zobaczyć, czy lubisz osobę i czy jest z tobą zgodna. Następnie musisz ustalić, czy dana osoba ma natychmiastową potrzebę posiadania nieruchomości. Jeśli nie, po prostu bądź z nim w kontakcie, dopóki tego nie zrobi. Staraj się regularnie nawiązywać kontakty. Powinien być integralną częścią planu marketingowego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *