Jak zwiększyć prowizję agencie/brokerze? : PISZ ARTYKUŁY DO LOKALNEJ GAZETY

https://zsf24.eu/

Dobre strony pożyczkowe sprawiają, że kredyty hipoteczne są bezbolesne

Witryny udzielające kredytów hipotecznych obfitują w sieci, prawda? Tak, ale nadal jest to trudna propozycja, więc skorzystaj z witryn takich jak Quickenloans, aby znaleźć najlepszą stawkę, a następnie skontaktuj się bezpośrednio z pożyczkodawcą. Żadna witryna nie może dokładnie powiedzieć, jaka będzie Twoja stawka, dopóki Twoja historia kredytowa nie zostanie uwzględniona, a nie chcesz od razu podawać takich szczegółów. Skorzystaj z Quickenloans (quickenloans.com), aby znaleźć różnorodne produkty, uzyskać wsparcie telefoniczne na żywo i jak najlepiej wykorzystać pożyczki internetowe.

— Forbes. com

Pisanie artykułów o nieruchomościach w Twojej okolicy może uczynić Cię ekspertem i zwiększyć Twoją wartość jako agenta. Klienci chcą pracować z ekspertem od nieruchomości, a bycie lokalną gwiazdą to dodatkowy bonus. Prawdopodobnie zauważysz, że przycinają twoje artykuły i pokazują je znajomym, mówiąc: „Mój agent to napisał”. Bycie opublikowanym autorem może również dotrzeć do osób, które potrzebują specjalnych usług, które masz do zaoferowania. Jeśli szukają agenta i przeczytają Twój artykuł, który upewni ich, że jesteś tym, kogo szukają, właśnie zaoszczędziłeś im dużo czasu. Poszukaj nowych inwestycji, trwających prac budowlanych lub rozbiórkowych, a także wszystkiego innego, nawet zdalnie związanego z nieruchomościami w Twojej okolicy. Przeprowadź badania, a następnie skontaktuj się z lokalną gazetą i zaoferuj im swój artykuł na dowolny temat, który może mieć wpływ na społeczność lub rynek. Niektóre z tematów, którymi często interesują się gazety, to:

Jak wybrać agenta nieruchomości

Jak zmiany prawa wpływają na lokalną społeczność

Jak kupić dom na rynku sprzedawców

Jak sprzedać dom na rynku kupujących

Jak zaaranżować dom, aby wyglądał jak najlepiej

Jak wycenić dom, żeby się sprzedawał

Jak różne środki obligacji wpłyną na rynek nieruchomości

Jak rozporządzenie w sprawie kontroli czynszów może wpłynąć na Twój rynek

Jak nowa planowana inwestycja może wpłynąć na Twój rynek

Czy stawki wykluczenia rosną czy maleją?

Jak negocjować krótką sprzedaż z pożyczkodawcą

Każdy z tych tematów dostarczy przydatnych informacji ogółowi społeczeństwa i potencjalnym klientom. Im bardziej dostosowany jest artykuł do Twojego lokalnego rynku, tym lepiej gazety go polubią. Jeśli wykażesz, że potrafisz napisać serię artykułów o nieruchomościach, spodoba im się to jeszcze bardziej. Nawet gazety prosiły mnie o kontynuację felietonu poświęconego nieruchomościom na różne tematy. Prawdopodobnie nie dostaniesz dużo pieniędzy za pisanie tych artykułów. Jednak widoczność, którą uzyskasz, będzie bezcenna, a bycie opublikowanym autorem zwiększa Twoją wartość w umysłach potencjalnych klientów. Spróbuj rozdawać artykuły zamiast wizytówek, ponieważ z pewnością mówią one więcej o Tobie i Twoim poziomie wiedzy. Dołącz je do swojego CV, ponieważ mają taką samą moc jak listy referencyjne. Po napisaniu artykułu, nawet jeśli nie został on oficjalnie opublikowany w lokalnej gazecie, umieść go na swojej stronie internetowej jako źródło informacji.  Istnieją również strony internetowe dotyczące nieruchomości, które zawierają artykuły agentów i brokerów. Nie martw się, jeśli nie jesteś najbardziej doświadczonym pisarzem na świecie. Zwłaszcza lokalne gazety nie oczekują Ernesta Hemingwaya od tego rodzaju pracy. Jeśli mówisz zwięźle i na temat oraz jeśli piszesz tak, jak mówisz, wykonasz doskonale swoją pracę. Gazeta prawdopodobnie wyznaczy redaktora, aby upewnić się, że twoje pisanie jest zgodne z ich standardami. Nie zapomnij wysłać komentarzy do felietonów w lokalnej gazecie, oprócz wszystkich wyżej wymienionych magazynów. Zawsze publikują artykuły redakcyjne związane z nieruchomościami, ponieważ nieruchomości mogą być bardzo kontrowersyjnym tematem. Niestety wydaje się, że większość artykułów redakcyjnych dotyczy nieruchomości, więc jako profesjonaliści nie musimy na nie odpowiadać, gdy tylko je zobaczymy. Pisz z pasją i uzasadnij swoje stanowisko tyloma faktami, ile może dostarczyć Ci lokalny zarząd. Nie zapominaj, że wszyscy jesteśmy w tym razem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *