Jak zwiększyć prowizję agencie/brokerze? : MIEJ PLAN MARKETINGOWY, KTÓRY PRZYNOSI WIĘCEJ BIZNESÓW NIŻ POTRZEBUJESZ

https://zsf24.eu/

Spłacaj pożyczki studenckie powoli, aby zmaksymalizować oszczędności

Więc oszczędzasz, aby kupić swój pierwszy dom, ale te nieznośne kredyty studenckie wiszą ci nad głową. Nie wydawaj pieniędzy na spłatę tych pożyczek wcześniej, chyba że całkowite zadłużenie przekracza 36% miesięcznego dochodu. Kredytodawcy hipoteczni zazwyczaj patrzą tylko na miesięczny przepływ gotówki przy ustalaniu, ile pożyczyć, więc usunięcie tych starych pożyczek studenckich tak naprawdę nie pomoże i może spowolnić osiągnięcie celu w postaci zaliczki.

— Inwestor internetowy

Jeśli ciągle szukasz nowego biznesu, nie będziesz miał czasu na odpowiednią obsługę obecnych klientów. Jeśli zabraknie Ci klientów, wypadniesz z biznesu, a wszyscy klienci, którzy mogliby skorzystać z Twojego doświadczenia i wiedzy, zostaną z mniejszymi agentami. Jeśli zawsze martwisz się, skąd pochodzi twoja następna prowizja, to rozproszenie uwagi powstrzyma cię od zapewnienia najlepszej możliwej opieki swoim klientom. Zbyt wielu agentów uważa, że ich zadaniem jest sprzedaż nieruchomości. W rzeczywistości jest to budowanie ich biznesu. W tym biznesie istnieje pewna wbudowana niepewność, ponieważ gdy klient skorzysta z twoich usług, może nie potrzebować ich ponownie przez długi czas. Musisz ciągle rozwijać nowy biznes, inaczej nie będziesz miał biznesu. Potrzebujesz dobrego planu marketingowego, który zapewni ci spójną działalność rok po roku. Rozważ to: każdego roku stracisz od 10 do 15 procent swoich klientów tylko dlatego, że niektórzy odejdą, niektórzy odejdą z innymi agentami, bez względu na to, jak dobry jesteś, a niektórzy umrą. Jeśli nie uzupełnisz zapasów klientów, w ciągu mniej więcej sześciu do siedmiu lat, zabraknie ci klientów. Wybierz technikę marketingową, którą naprawdę lubisz, aby konsekwentnie ją wdrażać. Oto tylko kilka najlepszych sposobów pozyskiwania kupujących i sprzedających:

Sfera rolnictwa wpływów: Utrzymuj regularne kontakty z przyjaciółmi, rodziną i byłymi współpracownikami. Ci ludzie już cię znają i ufają ci, więc po prostu przypominaj im, że zajmujesz się zawodowo nieruchomościami.

Rolnictwo społeczne: Zaangażuj się w organizację społeczną, która może zapewnić Ci kontakt z kwalifikowanymi nabywcami i sprzedawcami nieruchomości w Twojej okolicy. Takimi grupami mogą być lokalne PTA, kluby golfowe, kluby jachtowe lub kluby narciarskie.

Otwarte domy: Domy otwarte przyciągają kupujących i niektórych sprzedawców. Podczas gdy prawdopodobieństwo, że ktoś wejdzie do otwartego domu i kupi ten dom, jest statystycznie niskie, wielu odwiedzających to kwalifikowani nabywcy, którzy mogą zostać Twoimi klientami.

Kontaktowanie się z nieobecnymi właścicielami: Ludzie, którzy wynajmują domy, często nie lubią kłopotów związanych z zarządzaniem nieruchomościami i mogą być gotowi do profesjonalnego zarządzania nieruchomością lub sprzedaży nieruchomości. Wielu nie sprzedaje, ponieważ nie chcą płacić podatku od zysków kapitałowych. Poinstruuj ich, jak przeprowadzić wymianę zgodnie z sekcją 1031 Kodeksu Urzędu Podatkowego, która może odroczyć podatki.

Rolnictwo fizyczne: Utwórz farmę domów w swojej okolicy, z którą regularnie się kontaktujesz. Może to być oparte na geografii, typie nieruchomości lub innej kategorii. Zobacz wskazówkę nr 63. Noszenie odzieży zawodowej: Jest to odzież z logo Realtors ® „R” lub nazwą Twojej firmy. Posiadając i zarządzając setkami agentów, odkryłem, że jeśli regularnie nosisz odzież zawodową, uzyskasz od dwóch do czterech dodatkowych transakcji rocznie w wyniku zwiększonej widoczności. Inną wspaniałą rzeczą związaną z odzieżą do kariery jest to, że ludzie będą do ciebie przychodzić i pytać o nieruchomości, zamiast sprzedawać się im.

Kontakt z właścicielami domów do wynajęcia: Wiele osób, które wynajmują domy, na ogół nie lubi zajmować się wynajmem. Jeśli mają tylko jeden wynajmowany dom, mogą obecnie doświadczać 100% pustostanów. Ich poprzedni najemcy mogli uszkodzić nieruchomość, przez co stracili czas i wydatki na naprawę, zanim mogli nawet wystawić ją na rynek wynajmu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *