Jak zwiększyć prowizję agencie/brokerze? : DAJ ZMOTYWOWANYM SPRZEDAWCOM WIĘCEJ SIEBIE

https://zsf24.eu/

Spójrz na handel internetowy, który rozkwitnie w Azji

Jaka jest nowa granica dla starej nowej granicy, Internetu? Azjatycki Internet jest przygotowany na niewiarygodny wzrost, z około 374 milionami ludzi, którzy mają być online do 2005 roku (więcej niż obecna populacja USA). Handel elektroniczny będzie, podobnie jak w USA, początkowym motorem napędowym w azjatyckim Internecie, napędzaną przez firmy takie jak FirstEcom.com, która umożliwia bankom i klientom przetwarzanie płatności elektronicznych przez sieć. Inne przedsięwzięcia e-commerce w Azji powinny pójść w ślady FirstEcom.com.

– Wartość

Kiedy pracujesz z prawdziwie zmotywowanym sprzedawcą, poświęcasz mu cały swój czas i uwagę. Jemu to służy i tobie też. Nikt nie jest obsługiwany przez niezmotywowanych sprzedawców, ponieważ po prostu nie są wystarczająco poważni, aby zrobić wszystko, aby ich dom był atrakcyjny dla kupujących. Co mogliby zyskać z umowy, w której nie robią wszystkiego, co w ich mocy, aby zapewnić jej sukces? Kiedy upierasz się, że twoi klienci wkładają w to serce, wyświadczasz im przysługę. Wiesz  że ostatecznie będą znacznie bardziej zadowoleni z ceny, jaką otrzymają dla swojego domu, jeśli na niego zapracują — nawet jeśli przez chwilę o tym nie wiedzą narzekają i narzekają, że muszą zdzierać tapety ze ścian i szlifować podłogi. Upewnij się jednak, że masz plan marketingowy, który przyciągnie więcej sprzedawców, niż mógłbyś kiedykolwiek obsłużyć, dzięki czemu możesz odrzucić niezmotywowanych sprzedawców. Jest to ważne na każdym rynku, ale jest szczególnie istotne na rynku nabywców. Ostatnią rzeczą, jakiej potrzebujesz, są niezmotywowani sprzedawcy, którzy poświęcają czas tym, którzy Cię potrzebują. Odrzucenie potencjalnego sprzedawcy zmusza go do zaprzestania wygłupiania się i podjęcia decyzji. Niektórzy właściciele chcą po prostu „przetestować wody”, aby zobaczyć, czy mogą uzyskać to, czego chcą dla swojego domu, a to, czego chcą, jest prawie zawsze nierealistycznie wysokie w porównaniu z tym, co zniesie rynek. Im szybciej zapoznasz ich z realiami rynku i zachęcisz do zastanowienia się, czy poważnie myślą o sprzedaży, tym lepiej dla wszystkich. Jeśli sprzedawca ma skutecznie sprzedać swój dom, musi po prostu mieć motywację. Jedną z silnych motywacji jest posiadanie określonego terminu sprzedaży. Ostateczny termin to czas, w którym ludzie zazwyczaj coś robią. Pamiętasz, kiedy musiałeś napisać pracę z angielskiego na studiach, a termin miał być we wtorek miesiąc później? Kiedy to zacząłeś? Prawdopodobnie w poniedziałek wieczorem przed terminem. Jeśli nie ma terminu, zazwyczaj jest bardzo mało motywacji do rozpoczęcia procesu. Termin może nadejść w postaci zmiany pracy, toczącej się bankructwa, rozwodu, małżeństwa lub zbliżenia się do wnuków. Nie zapomnij o innej ważnej motywacji: chciwości. Większość ludzi, w tym ja, sprzedałaby swój dom w przyszłym tygodniu, gdyby udało im się uzyskać znacznie więcej niż był wart i osiągnąć szybki zysk. Niestety nie jest to możliwe w większości obszarów i na większości rynków. Odrzuć sprzedawców, których główną motywacją do sprzedaży jest chciwość, ponieważ jak myślisz, gdzie indziej będą szukać utuczenia swoich portfeli? Twoja prowizja. Wyraźne oznaki, że sprzedawca jest naprawdę zmotywowany, to gotowość do wykonania następujących czynności:

Zrób to, co sugerujesz, aby przygotować nieruchomość do sprzedaży, w tym naprawę wnętrza, na zewnątrz i wszelkie niezbędne elementy krajobrazu

Skorzystaj z porady dotyczącej drobnych ulepszeń, które będą miały duże znaczenie w marketingu

Płać za pracę do wykonania, zamiast dawać kredyty. Wydając 1500 USD na malowanie wnętrz lub zainstalowanie nowego dywanu, może uniknąć konieczności udzielenia kredytu kupującemu w wysokości 5000 USD lub więcej.

Zainscenizuj posiadłość tak, jak sugerujesz Ty lub profesjonalny scenarzysta.

Akceptują fakt, że chociaż dom może nie być wygodny w tym okresie, na dłuższą metę się to opłaca, ponieważ pomaga sprzedać dom szybciej i po wyższej cenie.

Przeprowadzić wszystkie kontrole przed wprowadzeniem nieruchomości na rynek. Miejmy nadzieję, że ufa twojemu doświadczeniu i pozwoli ci zrobić wszystko, co musisz, aby zapobiec niespodziankom, które mogłyby zabić sprzedaż.

Zapłacić godziwe wynagrodzenie za pracę wymaganą do sprzedaży jego domu

Kiedy powiesz sprzedawcom, że nie chcesz z nimi pracować, twoja reputacja i poczucie własnej wartości wzrosną! Odrzucanie niezmotywowanych klientów mówi im i światu, że masz wysokie standardy i nie pracujesz po prostu z kimkolwiek. Poczujesz się też lepiej sama ze sobą, bo to Ty wybierasz związek, a nie klient. Robisz im również przysługę, dając im wyraźnie do zrozumienia, że Twoim zdaniem marnują swój czas, próbując wypromować nieruchomość, która Twoim zdaniem nie zostanie sprzedana.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *