Jak zwiększyć prowizję agencie/brokerze? : NIGDY NIE WYCHODŹ BEZ WPISU

https://zsf24.eu/

Kupuj poza granicami i korzystaj

Istnieje wiele możliwości finansowych, które można znaleźć za granicą. Inwestuj na arenie międzynarodowej, a stworzysz bardziej stabilny portfel; akcje na rynkach zagranicznych nie zmieniają się jednocześnie z ich odpowiednikami w USA. Lider telefonii komórkowej Nokia, konglomerat spożywczy Nestle i supermocarstwo rozrywkowe Sony są bardzo popularne i niezwykle dochodowe, ale żadna z nich nie jest firmą amerykańską.

— Bloomberg Finanse osobiste

Czy chcesz oszczędzić sprzedawcom wielu przykrości? Pomóż im podjąć decyzję, którą już chcą podjąć, ale są trochę niechętni. Jeśli zrobisz prezentację z listą i wyjdziesz bez niej, jest mało prawdopodobne, że kiedykolwiek ją dostaniesz. Sprzedawcy zapomną, co im się w tobie podobało, gdy minie określony czas. Albo kiedy oni spotykają innego agenta, są pod większym wrażeniem, ponieważ wrażenie, które zrobiłeś, wyblakło. Nie dopuść do tego. Po tym, jak dasz prezentację, nie wychodź bez listy w ręku. Dlatego lubię być ostatnim agentem, który robi prezentację. Nikt nie może powiedzieć: „Musimy to skrócić, ponieważ mamy innego agenta do rozmowy” lub „Nie mogę podjąć decyzji, dopóki nie porozmawiam ze wszystkimi”. W rzeczywistości stawiam to jako wymóg mojej prezentacji na liście: „Mam tylko jedną prośbę, a mianowicie, abym był ostatnim agentem, z którym rozmawiasz. Powodem jest to, że mam unikalne techniki marketingowe, których nie docenisz, dopóki nie zobaczysz, czego nie mają inni agenci”. Podczas gdy wielu sprzedawców ma dobre intencje podczas rozmów z agentami, niektórzy boją się związać się z konkretnym agentem z obawy, że utkną z kimś, z kogo nie są zadowoleni. Wymyślają więc najrozmaitsze wymówki, by nie podjąć decyzji na miejscu. Musisz nauczyć się radzić sobie z tymi wymówkami. Oto kilka typowych sposobów na ominięcie obiekcji i przestojów:

Sprzedawca: „Sąsiadka powiedziała, że jeśli kiedykolwiek będę chciał sprzedać dom, powinienem najpierw jej o tym powiedzieć, bo chce go kupić”.

Agent: „Nie martw się, możemy wykluczyć twojego sąsiada z wykazu

umowę, tak że jeśli ona kupi nieruchomość w ciągu dwóch tygodni od dzisiaj, nie będziesz winien prowizji mojemu pośrednikowi”.

Sprzedawca: „Muszę pomalować (ponownie dywan, krajobraz itp.), zanim będę mógł wystawić mój dom na sprzedaż”.

Agent: „Wspaniale! Dużo lepiej będzie się prezentować po skończonej pracy.

Dlaczego więc nie przedłużymy naszej oferty o trzy tygodnie i nie będziemy jej pokazywać w tym czasie?”

Sprzedawca: „Muszę tylko o tym pomyśleć”.

Agent: „Z pewnością rozumiem, że to ważna decyzja. O czym konkretnie musisz pomyśleć?”

Sprzedawca: „Muszę porozmawiać ze współmałżonkiem (księgowym, doradcą finansowym itp.).”

Agent: „Wiem, że to poważna decyzja i nie obwiniam cię. Mam gwarancję, że jeśli nie jesteś zadowolony z moich usług, możesz anulować aukcję w dowolnym momencie. Dlaczego nie podpiszemy umowy o wystawianie, a następnie porozmawiamy z kim chcesz. Jeśli on lub ona uzna, że to nie jest dla ciebie dobre posunięcie, z przyjemnością anuluję wpis.

Jak zwiększyć prowizję agencie/brokerze? :  82) REGULARNIE KONTAKTUJ SIĘ Z KLIENTAMI Upewnij się, że regularnie kontaktujesz się ze swoimi klientami. Zrób to, nawet jeśli nie masz zbyt wielu nowych informacji do zaoferowania; pozwala im wiedzieć, że naprawdę się nimi interesujesz i cenisz ich jako klientów. Chociaż może to nie wydawać się wielką sprawą, w rzeczywistości jest to jedna z największych skarg klientów nieruchomości na swoich agentów. Kiedy zaczynam pracę z nowymi klientami, zawsze pytam ich, jak często chcą, żebym się z nimi kontaktował, w jaki dzień tygodnia, o której godzinie iw jaki sposób (telefon, e-mail, raport faksem). Następnie umieszczam to w oprogramowaniu do zarządzania kontaktami na moim komputerze, które automatycznie przypomina mi o zadzwonieniu, wysłaniu e-maila lub przesłaniu faksu. Na przykład, jeśli klient chce zadzwonić w środę w południe, mój komputer nie tylko mi przypomni, ale także wybierze numer klienta. Nic nie może być łatwiejsze. Uważam, że jedną z najtrudniejszych rozmów telefonicznych, jakie muszę wykonać, jest poinformowanie sprzedawcy, że jego domem nie było nowych zainteresowań ani ofert. Jednak przekazanie tych złych wieści jest o wiele lepsze niż zadzwonienie do mnie, a następnie przekazanie im złych wiadomości. Moje regularne telefony dają mi pretekst do przedyskutowania możliwości obniżenia ceny, odnowienia nieruchomości lub innych przemyśleń na temat nowych taktyk marketingu nieruchomości, więc następny telefon przyniesie dobre wieści. Większość kupujących wydaje się również chcieć dość regularnego kontaktu. Chcą wiedzieć, czy na rynku pojawiły się nowe domy, które mogą zaspokoić ich potrzeby, lub czy ich oferta została zaakceptowana przez sprzedającego. Po tym, jak dom trafia do depozytu, regularnie pojawiają się raporty o inspekcjach, zatwierdzeniu pożyczki, naprawach i setkach innych szczegółów. Jeśli nie nadążasz za telefonami, możesz zgubić się w szczegółach. Możesz także użyć oprogramowania do zarządzania kontaktami, aby śledzić potencjalnych kupujących i sprzedających, wygasłe oferty, oferty sprzedaży przez właścicieli i inne. Wielu agentom nie udaje się przekształcić potencjalnych klientów w klientów, ponieważ nie pozostają oni w kontakcie. Cuda technologii mogą sprawić, że będzie to łatwe i niezawodne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *